ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبی


حمایت می کنیم
سیاست های اصل 44 ، یک تحول بزرگ
مسئله اقتصاد مهم است ؛ اقتصاد مقاومتی مهم است . البته اقتصاد مقاومتی الزاماتی دارد . مردمی کردن اقتصاد ، جزو الزامات اقتصاد مقاومتی است . این سیاست  های اصل 44 که اعلام شد ، میتواند یک تحول به وجود بیاورد ؛ و این کار باید انجام بگیرد .البته کارهائی انجام گرفته و تلاش های بیشتری باید بشود .

بخش خصوصی را باید توانمند کرد غ هم به فعالیت اقتصادی تشویق بشوند ، هم سیستم بانکی کشور ، دستگاه های دولتی کشور و دستگاه هائی که می تواند کمک کنند – مثل قوه ی مقننه و قوه ی قضائیه – کمک کنند که مردم وارد میدان اقتصاد شوند . ( بیانان در دیدار کارگزاران مظام
1391/5/3 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد،
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 :: نویسنده : ربیعی
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :