تبلیغات
مائده - اصل 44 ، مکمل و متمم اقتصاد عدالت محور
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
سعی کنیم نگاه سوسیالیستی و مارکسیستی بر تفکر اقتصادی ما غلبه پیدا نکند . آنها نگاهشان نگاه دیگری است . در نظام  سوسیالیستی ، نفس سرمایه محکوم است ؛ در نظام اسلامی به هیچ وجه اینجوری نیست ؛ سرمایه محکوم نیست ، سوء استفاده از سرمایه محکوم است .

نمی شود هم کسی بگوید آقا سرمایه طبیعتش سوء استفاده است . نخیر ، اینجوری نیست . میتوان با مقرارت درست ، با مدیریت صحیح ، سرمایه  را در جهت درستی هدایت کرد و راه برد . بنابراین آنچه که ما در سیاست های اصل 44 مطرح کردیم ، به هیچ وجه با اقتصاد عدالت محور منافاتی ندارد ؛ بلکه به یک معنا مکمل و متمم آن است . ( بیانات در دیدار با دانشجویان
1391/5/17 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، اصل 44،
سه شنبه 25 فروردین 1394 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :