تبلیغات
مائده - تولید ثروت عمومی برای جامعه
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
جنگ اقتصادی هم یکی دیگر است . می خواهند ملت ایران را از لحاظ مسائل اقتصادی در تنگنا قرار دهند . من عرض میکنم میدان برای تحرک اقتصادی ملت ایران باز است . با سیاستهای اصل 44 که ابلاغ شد و دولت هم مجدانه دنبال این است که اینها را تحقق ببخشد و باید هم دنبال کند ، میدان کار اقتصادی باز است ، نه فقط برای افرادی که ثروتمندند ، حتی برای آحاد مردم .

از سیاست های اصل 44 همه باید استفاده کنند . کسانی که  توانایی سرمایه گذاری را با اجنماع و شرکت انجام دهند ، اینها راه دارد . آحاد مردم و صنوف مختلف مردم می توانند سرمایه گذاری کنند ؛ می توانند در این راه با یکدیگر شریک شوند و سهیم باشند ...

مسئولین دولتی باید راه های مشارکت مردم را در فعالیتهای اقتصادی به آنها بگویند .این سیاست ها به معنای تولید ثروت عمومی برای جامعه است . ( بیانات در دیدار زائرین حرم رضوی
1386/1/1 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، تولید ثروت عمومی،
دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :