ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبی


حمایت می کنیم
اگر ما ان شاء ا... بتوانیم بنیانگذاری کارهای اقتصادی بر پایه دانش را پیش ببریم و به وجه غالب اقتصاد کشور تبدیل کنیم ، این نه تنها به کشور قدرت اقتصادی خواهد داد ، بلکه قدرت سیاسی  هم خواهد داد قدرت فرهنگی هم خواهد داد . 

وقتی  یک کشوری احساس کند که با علم خود ، با دانش خود می تواند زندگی خود را  وملت خود را اداره کند و به دیگر ملتها خدمت برساند ، احساس هویت می کند ، احساس شخصیت میکند ، این درست همان چیزی است که ملتهای مسلمان امروز به آن احتیاج دارند ..

بنابراین بنیانگذاری کارهای اقتصادی بر پایه ی دانش ، هم موجب تقویت روحیه و شخصیت و هویت ملی است ، هم قدرت سیاسی . خود استقلال و خوداتکائی در یک شکور ، قدرت سیاسی میدهد ؛ علاوه بر قدرت اقتصادی که خب ، طبیعی است وجود دارد .( بیانات در دیدار جمعی از پژوهشگران و مسئولان شرکت های دانش بنیان
1391/5/8 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، احساس شخصیت،
یکشنبه 17 خرداد 1394 :: نویسنده : ربیعی
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :