ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبی


حمایت می کنیم
دستگاه های علمی کشور به کمک اقتصاد کشور بیایند . متفکرین دانشگاه ها بیایند و برای دولت کار کنند . دولت تکیه به متفکرین و علمایی کند که در دانشگاه ها هستند و درس می خوانند . خیال هم نکنند که تحقیق و حرف فلان متفکر اروپایی که چیزی گفته ف همیشه همین است .

امروز چیزی می گویند و بیست سال دیگر ، ده سال دیگر ، پنج سال دیگر ، یک نفر عالم دیگر می آید و آن حرف را باطل می کند و حرف دیگری می زند . چرا ما عادت کرده ایم هر چه غربی ها گفتند ، بی قید و شرط قبول کنیم و دست روی دست بگذاریم و از آن ها گوش کنیم و بپذیریم؟! شما باید درستش را پیدا کنید . ( بیانات در دیدار جمعی از پژوهشگران و مسئولان شرکت های دانش بنیان
1391/5/8 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، درستش،
یکشنبه 31 خرداد 1394 :: نویسنده : ربیعی
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :