تبلیغات
مائده - در این میدان باید واقعا عمل باشد
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
کار آفرینی از شرایط واقعی ایجاد اقتصاد مقاومتی
ما باید یک اقتصادی مقاومتی واقعی در کشور به وجود بیاوریم . امروز کارآفرینی معنایش این است . دوستان درست گفتند که ما تحریمها را دور میزنیم ، بنده هم یقین دارم. ملت ایران و مسئولین کشور تحریمها را دور میزنند ؛ ترحیم کنندگان را ناکام میکنند ؛ مثل مواردی دیگری که در سالهای گذشته و در زمینه های سیاسی بود که یک اشتباهی کردند ، یک حرکتی انجام دادند ، بعد خودشان مجبور شدند برگردند ، یکی یکی عذرخواهی کنند . چند مورد یادتان هست لابد دیگر . حالا جوانها نمیدانند .

در این ده بیست سال اخیر ، از این کارها چند بار نجام دادند . این دفعه هم همین جور است . البته تحریم برای ما جدید نیست ، ما سی سال است تو تحریمیم . همه ی این کارهائی که شده است ، همه ی این حرکت عظیم ملت ایران ، در فضای تحریم انجام گرفته ؛ بنابراین کاری نمی توانند بکنند . خب ، ولی این دلیلی است برای همه ی مسئولان و دلسوزان کشور که خود را موظف بدانند ، مکلف بدانند به ایجاد کار ، به تولید ، به کار آفرینی ، به پر رونق کردن روزافزون  این کارگاه عظیم ؛ که کشور ایران حقیقتاً  امروز یک کارگاه عظیمی است . همه خودشان را باید موظف بدانند . ( بیانات در دیدار جمعی از کار آفرینان سراسر کشور
1389/6/16 )نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، عمل،
چهارشنبه 10 تیر 1394 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :