ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبی


حمایت می کنیم
از همه ظرفیتها و قابلیت ها و استعدادهایی که در این کشور وجود دارد ، باید استفاده شود . همه ی نیازهای این کشور – نیازهای امروز ، حتی زمینه ی نیازهای فردا – باید در تصیمیم گیریها دیده شود . باید عدالت ، محور و اساس باشد .

باید امنیت همه جانبه مورد توجه باشد ؛ امنیت اجتماعی ، امنیت اقتصادی ، امنیت فرهنگی ، امنیت آبرویی ، مردم در نظام جمهوری اسلامی باید احساس کنند که جان و مال و فرزندان و ناموس و فکر و غقیده و سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی شان برخوردار از امنیت است . ( بیانات در خطبه های نماز جمعه تهران
1380/2/28 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، عدالت،
چهارشنبه 31 تیر 1394 :: نویسنده : ربیعی
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :