ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبی


حمایت می کنیم
اگر ملتی با اتحاد کلمه در میدان اقتصاد وارد شود ، پیشرفت می کند . جنگی برایش پیش اید و وارد شود ، پیشرفت می کند . با وحدت ملی ، آبروی ملت را بهتر می شود حفظ کرد .

یک ملت ، تمام آرمانهای بزرگ خودش را در سایه ی وحدت ملی می تواند به دست آورد .اختلاف ، تفرق کلمه ، جدایی دلها از یکدیگر ، رو در رو قرار دادن جناحها و گروهها و اشخاص و شخصیت ها با یکدیگر ، نمی تواند هیچ خدمتی بکند . بنابراین ، این یک اصل است که امیدوارم همه رعایت کنند . این خواست و مطالبه ی ما از مسوولانی است که با افکار عمومی مردم سرو کار دارند . ( بیانات در اجتماع بزرگ زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی
1379/1/6 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، اتحاد کلمه،
شنبه 10 مرداد 1394 :: نویسنده : ربیعی
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :