ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبی


حمایت می کنیم
یکی از دوستان اطلاع دادند که یک ستاد دانشجوئی برای تحقیق در اقتصاد مقاومتی تشکیل شده . کار بسیار جالبی است . اینجور کارهای عمیق ، همان چیزی است که کشور به آن احتیاج دارد . شما باید فکر کنید ، مطالعه کنید ، تحقیق  کنید . این تحقیقها اگر به درد آن دستگاه مسئول هم نخورد یا به کار او نیاید یا نپسندد ، قطعاً به کار شما می اید و به درد شما می خورد .

این ، کار بسیار جالبی است همچنین یکی دیگر از دوستان اطلاع دادن که در دانشگاه شریف مرکز مطالعاتی ای تشکیل شده و در این زمینه ها کار می کنند . اینها بسیار کارهای مهمی است . این انگیزه ی جوان دانشجو و فکور ، خیلی برای اینده کشور مهم است . ( بیانات در دیدار جمعی از دانشجویان
1390/5/19 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، ستاد دانشجویی،
یکشنبه 18 مرداد 1394 :: نویسنده : ربیعی
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :