تبلیغات
مائده - مجاهدت اقتصادی یک نیاز قطعی و نه صرفاً یک اولویت
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
ما جهاد اقتصادی را یک ضرورت برای کشور میدانیم ، نه صرفاً یک اولویت ؛ یک نیاز قطعی است . اولا اقتصاد ، پیشرفت اقتصادی ، رونق اقتصادی ارتباط مستقیم دارد با معیشت مردم ...خب ، ای به اقتصاد وابسته است . یک اقتصاد خوب ، سالم ، وافر و پیشرو می تواند وضع زندگی مردم را خوب کند . خب ، این یک دلیل است مبنی بر اینکه لازم است ما در کار اقتصاد مجاهدت کنیم.

یک مسئله ی دیگر ، مسئله ی رسیدن به چشم انداز است ..بدون جهاد اقتصادی ، به چشم انداز نخواهیم رسید ..پیشرفت اقتصادی ما و رسیدن به اهداف چشم اندازه ، به خاطر این است که اگر چناچه به آنجا نرسیدیم ، ملت ما و کشور ما دچار ضربات سختی خواهد شد ؛ احیاناً ضربات مهلکی به ما وارد خواهد آمد . باید به آنجا برسیم ؛ این نیاز ماست . ( بیانات در دیدار رئیس جمهوری و اعضای هیئت دولت 6/6/1390 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، مجاهدت اقتصادی،
یکشنبه 1 شهریور 1394 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :