تبلیغات
مائده - تلاش ، معیار و میزان برای به دست آوردن دستاوردهاست
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
اگر مشاهده می کنید که ملتهایی پیشرفتهای علمی و تکنولوژیکی یا سیادت سیاسی و اقتصادی پیدا کرده اند ثروتمند شده اند و عزتی پیدا کرده اند هر چه هست ، تابع تلاش است . این یکی از اصول اسلامی است که « من کان یرید العاجلۀ عجّلنا له فیها ما نشاء لمن نرید » ؛ این مربوط به کسانی است که دنیا را می خواهند .

آن کسانی که دنبال ارزشها هستند و دنیای ارزشی را که همان آخرت است ، و آخرت الهی را که همان ثواب الهی است ف می خواهند ، آن ها هم همین طورند ؛ « و من اراد الاخرۀ و سعی لها سعیها و هو مومن و فاولئک کان سعیهم مشکورا » بعد می فرماید : « کلّا نمدّ هولاء و هولاء » ؛ ما همه را کمک می کنیم ؛ این ها را و آن ها را .

هر کس تلاش کرد ، در همان راهی که تلاش کرده است ، خدا به او کمک می کند ، تلاش ، معیار و میزان برای به دست آوردن دستاوردهاست .(بیانات در دیدار جمعی از نخبگان علمی
1382/11/21 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، معیار و میزان،
دوشنبه 15 مهر 1392 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :