تبلیغات
مائده - آن روز ممکن خواهد بود
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
اگر فرض کنیم که رفع دشمنی ممکن باشد ، فقط با اقتدار و عزّت و استقلال ایران ممکن است ؛ نه با ذلّت ، نه با احتیاج . اگر ایران اسلامی به همّت شما جوان ها و به همّت این نسل رو به رشد امروز ، مدارج علمی را طی کند و از لحاظ صنعت و صنعت برتر ، فناوری و فناوری برتر و علمی که امروز مورد نیاز است ، بتواند سهم وافری را به خودش اختصاص دهد که نتوانند به او زور بگویند ؛ بتواند قدرت نظامی خودش و پایه های اقتصادی کشور زا مستحکم کند ، بتواند این محرومیتها را برطرف کند ، بتواند از منابع سرشار و غنی این کشور در همه جا بهره برداری کند ، بتواند معرفت سیاسی را در آحاد مردم بالا ببرد ، آن وقت ممکن است دشمنی آن ها کم شود .

بنابراین اگر ممکن باشد ، آن روز ممکن خواهد بود . (بیانات در دیدار جمع کثیری از جوانان استان اردبیل
1379/5/5 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی،
سه شنبه 16 مهر 1392 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :