تبلیغات
مائده - طعم عزت
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
عزیزان من ! بعضی کسان از اسم جهاد می رمند ! خیال می کنند که تاسیس یک کشور ، ایجاد تمّدن ، نظم در زندگی ، پیشرفت در زندگی مادّی و معنوی و رفاه مشروع برای انسانها  ، با جهاد نمی سازد و جهاد ضّد این هاست ! چه خطایی ! چه غلطی !

بدون جهاد  هیچ چیز بدست نمی آید ؛ نه دنیا و نه آخرت . بدون جهاد ، در مقابل گرگ بی دست و پای بیابان هم نمی شود ایستاد ؛ چه رسد به گرگ های بسیار خطرناک دنیای سیاست و دنیای اقتصاد و سر پنجه های خونینی که میلیونها انسان را دریدند و نابود کردند و خوردند و بردند !

مگر یک ملت بدون جهاد می تواند سرش را بالا بگیرید ؟ مگر یک ملت بدون جهاد می تواند طعم عزّت را بچشد ؟ مگر یک ملت بدون جهاد می تواند در میان ملتهای دنیا شان و موقعیتی پیدا کند ؟ ( بیانات در مراسم صبحگاه لشکر سید الشهدا(ع)
1377/7/26 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، طعم عزت،
سه شنبه 16 مهر 1392 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :