ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبی


حمایت می کنیم
اگر ملت ایران با همت خود ، با عزم خود ، با آگاهی و هوشمندی خود ، با همراهی و کمک مسئولان ، با برنامه ریزی درست بتواند مشکل تولید داخلی را حل کند و در این میدان پیش برود ، بدون تردید بر چالشهائی که دشمن آن را فراهم کرده است ، غلبه ی کامل و جدی پیدا خواهد کرد . بنابراین مسئله ی تولید ملی ، مسئله مهمی است .

اگر ما توانستیم  تولید داخلی را رونق ببخشیم ، مسئله ی تورم حل خواهد شد ؛ مسئله ی اشتغال حل خواهد شد ؛ اقتصاد داخلی به معنای حقیقی کلمه استحکام پیدا خواهد کرد . اینجاست که دشمن با مشاهده ی این وضعیت ، مایوس و نا امید خواهد شد . و قتی دشمن مایوس شد ، تلاش دشمن ، توطئه دشمن ، کید دشمن هم تمام خواهد شد . ( بیانات در حرم رضوی
1391/1/1 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، تولید ملی،
شنبه 8 آذر 1393 :: نویسنده : ربیعی
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :