تبلیغات
مائده - آقا ! ما خودمان ، خودمان را اداره می کنیم .
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
مردمی که کار نکنند ، مردمی که ابتکار نداشته باشند ، مردمی که خود را موظف به اداره ی کشور و تولید نیاز های خودشان نداند ، مردمی که فقط مصرف را بلد باشند و تولید را بلد نباشند ، کشور و کسانی را که در راس کارند در وضعیتی بدی قرار خواهند داد .

ملتی می تواند در مقابل پر روها ، پر توقع ها ، گردنه بگیر ها و زیاده طلب های دنیا – مثل آمریکا – بایستد و مقاومت و از حق خود دفاع کند ، که بگوید به شما فلان چیز را نمی فروشیم ، بگوید : خوب ؛ بهتر ! نفروشید . شما که به ما بفروشید ، ما تنبل می شویم و خودمان تولید نمی کنیم .

می گوییم « آقا بسته بندی شده می آید .» شما که به ما مجانی بدهید ، پول هم از ما نگیرید ، به ما خیانت کرده اید . اگر شما دَرِ داد وستد را با ما ببندید و بُنجلهای خودتان را به طرف مملکت ما سرازیر نکنید ، به نفع ماست . برای اینکه ما روحیه ی کار ، نشاط ، تلاش و تولید پیدا خواهیم کرد . ( بیانات در دیدار جمعی از کارگزاران و معلمان
1374/2/13 )نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، خودمان،
سه شنبه 25 آذر 1393 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :