ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبی


حمایت می کنیم
نکته ی اساسی که در بابا کار وجود دارد و کار آفرینان باید به او توجه کنند ، مسئله ی مرغوبیت تولید داخلی است ؛ کیفیت تولید داخلی خیلی مهم  است . البته بخشی از این ، ارتباط پیدا می کند به همان قضایای مالی و نمی دانم مقررات  و غیر ذلک ، و پیشیبانی های دولت ، اما بخشی هم ارتباط پیدا می کند به عزم و اراده ی مسئولین ، کارآفرین و کننده ی کار .

فرمود: « رحم الله امرا عمل عملا فاتقنه » رحمت خدا بر آن انسانی که کاری را انجام بدهد و آن را متقن انجام بدهد ، درست انجام بدهد . این آینده نگری است ، غیر از امروز . شما امروز ببینید در دنیا کمپانی هائی هستند صد سال است اینها دارند کار می کنند ، صد و پنجاه سال است دارند کار می کنند و محصولاتشان در دنیا فروش می رود . اسم اینها کافی است که جنس را تو بازار رائج کند ؛ به خاطر اینکه درست کار کردند ، خوب کار کردند ، مشتری مطمئن است به اینها . شما میگوئید که ما سفارش کنیم به مردم که تولیدات داخلی را مصرف کنند .

من که خب چند سال است دارم سفارش می کنم ؛ بنده که بارها گفته ام ، منتها این با شعار درست نمی شود . خب ، بله یک مقداری مردم حالا یک اعتمادی بکنند ، یک اعتنائی بکنند به حرف ما ، به خاطری که مثلا ما گفتیم ، بروند یک مقداری چه کنند ؛ این یک بخشی از قضیه است . یک بخش دیگر هم مربوط به کیفیت است . خب کیفیت را باید بالا برد . ( بیانات در دیدار جمعی از کار آفرینان سراسر کشور
1389/6/16 )نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، مرغوبیت،
سه شنبه 9 دی 1393 :: نویسنده : ربیعی
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :