تبلیغات
مائده - آقا من تا 20 روز نفت صادر نمی کنم!
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
من چند سال قبل از این گفتم – البته آن وقت مسئولین دولتی از این حرف  هیچ استقبالی نکردند – ما باید به جائی برسیم که اگر یک روزی به خاطر قضایای سیاسی ، اقتضائات سیاسی ، یا اقتضائات اقتصادی در دنیا ، اراده کردیم که صادرات خودمان را مثلا برای مدت  پانزده روز یا یک ماه متوقف کنیم ، بتوانیم .

شما ببینید این کار چه قدرت عظیمی را برای یک کشور تولید کننده ی نفت به وجود می آورد که یک وقت اگر اراده کرد ، بگوید آقا من از امروز تا بیست روز نفت صادر نمیکنم . ببینید چه حادثه ای در دنیا به وجود می آید . امروز ما نمی توانیم این کار را بکنیم ، چون به این درآمد احتیاج داریم . اگر یک روزی اقتصاد کشور از درآمد نفت و صادرات نفت برید شود ف این توان را ملت ایران و نظام اسلامی در ایران به دست خواهد آورد ؛ که تاثیری گذاری اش در دنیا فوق العاده است . ما باید به اینجا برسیم . خب این حمایت میخواهد ؛ باید از صادرات حمایت بشود . ( بیانات در دیدار فعالان بخش های اقتصادی کشور
1390/5/26 )نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، نفت،
چهارشنبه 1 بهمن 1393 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :