تبلیغات
مائده - خدا لعنت کند کسانی را که ...
ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبیاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:حمایت می کنیم
من دو ، سه سال قبل از این گفتم که آروز می کنم یک روزی درِ چاه های نفتمان را ببندیم و به دنیا اعلام کنیم که می خواهیم یک مدّت نفت  نفروشیم . البته این آروزی دور دستی است ؛ دسترسی به آن بسیار مشکل است و آسان هم نیست . خدا لعنت کند کسانی را که از اول پیدا شدن چاه های نفت در این کشور بخصوص آن وقتی که قیمت نفت مقداری گران شد اساس و بنای کار را در این کشور بر روی در آمد نفت گذاشتند ، که بعد از انقلاب هم به خاطر گرفتاریهای متعدد ، همان وضع کم و بیش ادامه پیدا کرد .

سالهاست که دولت های ما هم این دولت فعلی ، هم دولت های قبلی درصدد بودند که وابستگی به نفت را کم کنند ، تلاش هایی هم کردند ، اما کار سختی است . ( بیانات در خطبه های نماز جمعه
1377/10/4 )نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، وابستگی،
شنبه 18 بهمن 1393 :: نویسنده : مستور
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :