ذکر امروز
معرفی کتاب

کتاب «نقشه راه اقتصاد مقاومتی در بیانات مقام معظم رهبری» در راستای تبیین مفهوم و بیان الزام‌ها و ارکان اقتصاد مقاومتی که مشتمل بر بیانات، رهنمودها و سیاست‌های امور اقتصادی رهبری است، در سه بخش و 10 فصل به همت ابراهیم زارعی گردآوری و از سوی انتشارات ایران منتشر شده است.

امکانات جانبی


حمایت می کنیم
یک هدف دیگر ، اصلاح ساختار تولید و اصلاح ساختار اقتصاد کشور است . چرخه تولید در کشور ، چرخه معیوبی بوده است . آنچه را که ما در مجموعه ی تولیدی کشور به دست می آوریم ، با مصرف بیشتر ، هزینه ی بیشتر و دستاورد و بازده کمتر بوده است .

طبق تشخیص کارشناسان اقتصادی – که همه بر آن اتفاق نظر دارند – هدفمندی یارانه ها میتواند این را اصلاح کند ؛ حالت پر مصرف و کم بازده را از تولید کشور بستاند و مصرف و بازده را در تولید متعادل کند. ( بیانات در زائرین و مجاورین حرم رضوی
1391/1/1 )
نوع مطلب : اقتصاد مقاومتی، 
برچسب ها : مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، هدفمندی یارانه ها،
پنجشنبه 30 بهمن 1393 :: نویسنده : ربیعی
درباره وبلاگاین ملت راه را پیدا کرده . اصلا محاسباتشان اشتباه است ؛ نمیفهمند چه کار باید بکنند و چه کار دارند میکنند . خب ، اما فشار می آورند ؛ فشار اقتصادی از راه تحریمها . ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور بوجود بیاوریم. (بیانات در دیدار جمعی از کارآفرینان سراسر کشور 1389/6/16)
نظرسنجی
به نظر شما برای کارآمدسازی اقتصاد مقاومتی تاکید بر کدام عامل ضروری تر است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :1
  • بازدید دیروز :1
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :